1972’de oto tamir ve boya işleriyle başlayan otomobil ve otoelektrik maceramız zamanla tamir ve bakım işlerinin ötesine geçerek farklı mecralara yönelmiştir.

Yıllar 90’ları gösterdiğinde her geçen gün kendini yenileyen siyah-beyaz macera artık yerini renkli televizyonlara bırakmıştır.Ve o yıllarda ufak bir TV tamir atölyesinde elektronik ile olan aşkımız da böylece başlamış oldu.Artık Tunç Oto Tamir, yavaş yavaş yerini Tunç Elektronik’e bırakıyordu. Farklı markalar ve ürünlerle ivme kazanarak devam eden işlerimiz, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen prestijli lider telekomünikasyon ve elektronik firmalarının yetkili distribütörlükleri ile zirveye ulaşmıştır.

Bunlar arasında, ASELSANEMSZERDRAGER ve PELI’yi sayabiliriz.

Aynı zamanda Türk malı olan sesli ve ışıklı uyarı sistemlerini ve ambulans ekipmanlarını da uluslararası pazarlara ihraç eden firmamız, hedeflerini globalleştirerek, her geçen gün ulusal ve uluslararası müşterilerin en çok aranan tedarikçisi haline gelmektedir.

İnovativ teknolojinin olmazsa olmaz olduğu çağdaş dünyada, ihtiyaç duyulan sektörlerle de yakından ilgilenen Tunç Teknoloji Ltd., analitik düşünen profesyonel ekibi ile, yeni alanlara yatırım yapmaya devam etmektedir.

Misyonumuz

Misyonumuz her zaman müşterilerimize kaliteli ürünler sunmak ve kayıtsız şartsız memnuniyetlerini sağlamaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz en son teknolojiyi takip etmek ve kaliteli ürün ve entelektüel bilgiyi şirket mantalitesi haline getirmektir.
“Hayatı değerli kılmak kaliteden geçer.” Sloganı ile yorulmadan yolumuza devam ediyoruz.