Antikor kontrolü ile Covid-19 (Korona virüs) testi. İngiltere / Antrim merkezli AMS Laboratuarları tarafından geliştirilen Antikor tabanlı hızlı testler, doğru sonucu, birkaç dakika içinde, yüksek tutarlılıkla almanızı sağlamaktadır.

2019-nCOV IgG/IgM WB Cihazı – Kan, serum veya plazma örneklerindeki lgG ve IgM antikorlarının, hızlı şekilde kalitatif algılanması için kromatografik bir immünoanaliz’dir.

İngiltere’den ithal edilen bu test kiti ile 1 dakika 35 saniye içerisinde korona virüs sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

radcov2 corona hızlı test kullanımı

 

IgM antikoru, bağışıklık sisteminin makrofajlardan sonra ilk tepkilerinden olup, kanın yüzde 15’inde bulunur. IgG antikoru ise IgM antikoru ile yeterli olamadığında üretilir ve kanın yüzde 75’inde bulunur.

Hastalığı farkında olmadan geçiren hastaların IgG antikorları, bir müddet sonra kaybolur ancak virüs, bağışıklık hafızasına kaydedildiği için, yeniden yakalanma durumunda vücudumuz IgG antikorunu hemen üretir.

2019 ncov IgG/IgM WB Cihazı

KORONA VİRÜS HIZLI TEST KİTİ SİPARİŞİ VEYA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN

0(224) 251 42 42 NUMARALI MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.

 

Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü tarafından yazılan değerlendirme sonucu raporunda aşağıdaki ifadeler yer almaktadır;

COVID-19 moleküler tanısında kullanılmak üzere EMSA Ambulans ve Dış Ticaret A.Ş. tarafından getirilen AMSLabs markalı AMS (RADCOV2) Covid-19 Antikor Test Kiti: COVID-19 şüpheli hastalara ait klinik örnekler üzerinde çalışmalar yapılmıştır. Çalışma sonuçları COVID-19 Rt-qPCR tespit kiti ile karşılaştırılmış sonuçlara göre, bahsi geçen AMS (RADCOV2) Covid-19 Antikor Test Kitinin teknik olarak kullanıma uygun olduğu sonucuna varılmıştır.

 

AMS Covid-19 Antikor Test Kiti Değerlendirme Sonuç Raporu

 

KORONA VİRÜS HIZLI TEST KİTİ SİPARİŞİ VEYA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN

0(224) 251 42 42 NUMARALI MÜŞTERİ HİZMETLERİMİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.